Ledelse og salg

Jim Östlund

Divisionschef - konstitueret

+ 46 771-88 88 88


 

Ralph Nielsen
Strategi- og forretningsudvikling

Mobil:      +45 4014 6132
e-mail:     ralph.nielsen@ragnsells.com

Finn Krogh
Eksportdirektør
Sverige og øvrige eksport


mobil:      +45 4032 9011
e-mail:     finn.krogh@ragnsells.com

 

 

 

 

Søren Sværke
Salgskonsulent
Danmark

 

mobil:      +45 4032 9004
e-mail:     soren.svarke@ragnsells.com

 

 

Kjell Hellgren
Salgs- og servicechef
Sverige


Mobil:      +46 72733 2750
e-mail:     kjell.hellgren@ragnsells.com


Produktion

Finn Dalsgaard
Salgs- og servicechef
Sverige

 

Mobil:      +45 4032 9009
e-mail:     finn.dalsgaard@ragnsells.com



 

 

 

Finn Madsen
Teknisk leder


Mobil:      +45 4032 9002
email:      finn.madsen@ragnsells.com

Nina Ringgaard
Driftsassistent


Mobil:      +45 3054 5639
e-mail:     nina.ringgaard@ragnsells.com


Administration

Cunilla Bakhauge
Økonomichef


Mobil:      +45 4450 3601
e-mail:     cunilla.bakhauge@ragnsells.com

Karina Kjær
Regnskabsmedarbejder


Mobil:      +45 4032 9018
e-mail:     karina.kjar@ragnsells.com

Helle Sander
Salgs- og marketingschef, QHSE-koordinator


Mobil:      +45 4032 9010
e-mail:     helle.sander@ragnsells.com